Profsąjunga prašo pareigūnų pasakyti, jei trūksta priemonių

  • 0 Comments
  • 1175 Views

Koronavirusas virusas palietė visas šalis, mirė begalė žmonių, serga šimtai tūkstančių, o dėl pandemijos buksuoja pasaulio ekonomika, užsidaro įmonės, žlunga verslai.

Tuo metu, kai dauguma žmonių stengiasi kuo mažiau judėti, dirba nuotoliniu būdu, pareigūnai privalo kasdien eiti į darbą.

Pasak Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos (toliau – ir VAITĮPS), kurioje dauguma narių yra įvairių sričių pareigūnai, pirmininko Vitalijaus Jagmino, dabar vienas svarbiausių klausimų – pareigūnų aprūpinimas būtinosiomis priemonėmis ir palankių darbo sąlygų užtikrinimas.

„Šiuo sudėtingu periodu svarbu, jog pareigūnai turėtų reikiamas saugos priemones, būtų užtikrinamos palankios darbo sąlygos, o vadovai rastų laiko ne tik sklandžiai organizuoti darbą, bet ir pasikalbėti su dirbančiais pareigūnais, pasiteirauti ar jiems netrūksta priemonių, ar nejaučia įtampos“, – sakė VAITĮPS pirmininkas.

Profesinė sąjunga, kaip ir pareigūnai šiuo metu taip pat intensyviai dirba.

„Suprantame, kad situacija ypatinga ir mūsų pagalbos gali prireikti bet kada,  todėl profsąjungoje darbai nenutrūksta. Primename, kad galite skambinti profsąjungos administratorei arba tiesiogiai man bet kokiu, su tarnyba susijusiu, klausimu. Netylėkite, jeigu jums trūksta priemonių ar darbo sąlygos nepakeliamos, ar tiesiog turite klausimų, kurie neduoda ramybės“, – sakė V.Jagminas.

Anot V.Jagmino, profsąjungai itin svarbu, kad pareigūnai ypač dabar nejaustų perteklinės įtampos ar spaudimo, todėl raginame visus narius, susidūrus su sunkumais, negavus reikiamų priemonių, iškilus klausimams nedvejojant skambinti VAITĮPS. (telefono numerius rasite puslapyje www.profsajungucentras.lt )

Taip pat profsąjungos pirmininkas priminė, jog profsąjungos nariams siūlomi palankūs partnerių pasiūlymai galioja ir karantino metu.

Primename, kad visi VAITĮPS nariai ir jų šeimos atstovai gali pasirinkti palankų mobiliojo ryšio operatoriaus TELE2, žemesnėmis nei rinkos kainomis pasinaudoti draudimo brokerio pasiūlymais.

administrator