Profsąjunga sieks, kad bent 10 proc. didėtų darbuotojų darbo užmokestis

  • 0 Comments
  • 1432 Views

Š.m. lapkričio 23 d. vykusiame VĮ ,, REGITRA’’ darbuotojų profesinės sąjungos tarybos susirinkime buvo aptarti darbai bei tikslai kitiems metams.

Vienas svarbiausių uždavinių 2022 metais – visomis įmanomomis ir teisėtomis priemonėmis siekti,  jog būtų pakelti įmonės darbuotojų atlyginimai. Todėl profesinė sąjunga nedelsdama ketina kreiptis į VĮ „Regitros“ vadovybę ir Vidaus reikalų ministeriją dėl atlyginimų darbuotojams didinimo 10 procentų.

„Manome, kad jau seniai laikas apie tai kalbėtis. Tikimės, jog Regitra vadovybė palankiai priims mūsų prašymą ir  pritars, jog atlyginimų kėlimas – neišvengiama būtinybė“, – sakė E.Plokštys.

Siekiant sklandesnio bendradarbiavimo ir komunikavimo su profesinės sąjungos nariais filialuose, nutarta kiekviename jų išsirinkti kontaktinius asmenis, kurie, kaip profesinės sąjungos atstovai, tiesiogiai bendraus su profesine sąjunga, taip, manoma, kylantys klausimai ir problemos spręsis dar operatyviau.

Susirinkimo metu profesinės sąjungos taryba suplanavo ir apsilankymus filialuose. Tad jau visai netrukus susitikimuose akis į akį su darbuotojais, bus galima detaliau pasikalbėti apie klausimus, kurie aktualūs šiandien bei problemų sprendimą.

Pasižymėkite kalendoriuose šias datas:

Š.m. gruodžio 2 d. ketinama vykti į Šiaulius, Mažeikius ir Telšius.

Š.m. gruodžio 8  d. – Tauragę ir Klaipėdą.

Š.m. gruodžio 9 d. – Alytų ir Marijampolę.

Š.m. gruodžio 15 d. – Panevėžį ir Uteną.

Š.m. gruodžio16 – Kauną.

Pasak VĮ „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko Evaldo Plokščio, labiausiai norisi susitikti su kuo daugiau darbuotojų, kad jie galėtų papasakoti apie tai, kaip jiems sekasi, kokie klausimai ir problemos neduoda ramybės, kas džiugina, taip pat pasidalinti su profesinės sąjungos tikslais ir planais.

Susirinkime buvo aptartas ir kitais metais vyksiantis ataskaitinis – rinkiminis profesinės sąjungos susirinkimas bei detalės, susijusios su jo organizavimu, tačiau apie tai profesinė sąjunga informuos tuomet, kai bus aiški šio susirinkimo vieta , data ir laikas.

Profesinės sąjungos taryba diskutavo profesinės sąjungos nario  mokesčio bei kitais einamaisiais klausimais.

Daugiau informacijos sužinosite atėję į susitikimus, kurie vyks jau visai netrukus.

administrator