Vilniaus pataisos namai surengs daugiau neeilinių vertinimų

  • 0 Comments
  • 1349 Views

Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos (toliau – ir VAITĮPS) iniciatyva spalio pradžioje buvo suorganizuotas susitikimas su Vilniaus pataisos namų direktoriumi ir jo pavaduotojais, kuriame aptartos galimybės įvertinti darbuotojus, kurie dirbo labai gerai, neeilinių veiklos vertinimų metu.

Susitikime paaiškėjo, jog, kaip teigė direktorius, Vilniaus pataisos namų įstaiga nėra gavusi papildomų asignavimų, kurie leistų neeilinių vertinimų metu darbuotojus vertinti labai gerai ir kelti jų koeficientus. Pataisos namų vadovybė sakė, jog nors, atsižvelgiant į darbo rezultatus ir norėtų  įvertinti daugiau pareigūnų, tačiau galės įvertinti ne visus, o tik tiek, kiek leis sutaupytos vidinių rezervų lėšos.

Po šio susitikimo VAITĮPS kreipėsi į Kalėjimų departamentą raštu ir paprašė, jog būtų skirta papildomai lėšų, kurios leistų įvertinti daugiau pareigūnų, motyvuodama neeilinių vertinimų, kaip motyvacinės priemonės, svarbą.

Po to, kai Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga kreipėsi į Kalėjimų departamentą raštu dėl lėšų, kurių trūksta neeiliniams pareigūnų veiklos vertinimams Vilniaus pataisos namuose, buvo gautas atsakymas, jog daugiau pinigų nei skirta įstaiga negaus.

Nors buvo teigiama, jog  neeilinius vertinimus įstaiga turės daryti iš vidinių rezervų, po neseniai vykusio susitikimo su profesinės sąjungos atstovais, Kalėjimų departamentas, įvertinęs šių vertinimų svarbą pareigūnų motyvacijai didinti, skyrė papildomai pinigų Vilniaus pataisos namams, kad labai gerai dirbę ir puikių rezultatų pasiekę pareigūnai būtų įvertinti labai gerai, didėtų jų pareiginės algos koeficientas, ir tai motyvuotų dirbti toliau.

Anot VAITĮPS pirmininko, Vilniaus pataisos namai galės atlikti daugiau neeilinių vertinimų nei buvo suplanavusi ir teigiamai įvertinti daugiau pareigūnų.

„Džiugina, kad Kalėjimų departamentas įsiklausė į mūsų ir Vilniaus pataisos namų administracijos išsakytus argumentus ir siūlymus bei rado papildomų lėšų pataisos namams. Bendras darbas su Vilniaus pataisos namų vadovybe lėmė ir rezultatus – bus daugiau, labai gerai įvertintų, pareigūnų“,- sakė VAITĮPS pirmininkas V.Jagminas.

administrator