R.Katinienė: „Pareigūnai turi koncentruotis tik į darbą, tai sudėtinga, kai darbe prasta atmosfera“

  • 0 Comments
  • 1577 Views

 Birželio 15 d. Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė ir Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininkė Loreta Soščekienė lankėsi Telšiuose, kur Generalinis komisaras pristatė naujus Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Mažeikių rajono policijos komisariato vadovus.

Primename, kad minėtų komisariatų vadovai buvo pakeisti po skaudžių įvykių  Mažeikių rajone, kai tarnybos metu vienas pareigūnas buvo nušautas, o su žuvusiuoju poroje dirbusi pareigūnė – sužalota.

Naujų vadovų pristatymo – susitikimo su komisariatų darbuotojais metu, LPPS pirmininkė R. Katinienė atkreipė dėmesį, kad Telšių apskritis jau kurį laiką buvo pastebima dėl prastos bendravimo kultūros ir blogo mikroklimato.

Profesinės sąjungos pirmininkė akcentavo, kad labai svarbu, jog pareigūnai tarnybos metu bei vykdami į užduotis, iškvietimus jaustųsi saugūs, užtikrinti ir galvotų apie atliekamą darbą, o ne apie galimas problemas, kylančias dėl netinkamo darbo organizavimo ir pan.

Šio susitikimo metu profesinių sąjungų vadovės susitiko ir su Generaliniu komisaru aptarė problemas, pateikė savo poziciją, kaip jas būtų galima spręsti.

Siužetas ir interviu su R.Katiniene čia. 

administrator