Situacija „Regitroje“: ant „karštos“ kėdės tiek darbuotojai, tiek ir vadovai

  • 0 Comments
  • 926 Views

 „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos ir VĮ „Regitra“ administracijos susitikime buvo aptarta, daug išbandymų tiek darbuotojams, tiek klientams , tiek ir vadovybei sukėlusi, transporto priemonių registravimo tvarka.

Trečiadienį vyko įmonės vadovybės ir  profesinės sąjungos susitikimas, kuriame pasidalinta informacija, aptartos aktualijos bei  problemos.

 „Visi labai „karštai“ dirba dabar, todėl noriu padėkoti kiekvienam darbuotojui už pagalbą, ir už tai, kad tenka dirbti ir nedarbo dienomis, bet šiuo metu kito kelio neturime. Problemos yra matomos taisomos. Stengiamės, kad keistųsi į gera“, – susitikime kalbėjo Dalius Prevelis.

VĮ „Regitra“ vadovas informavo, kad dėl pasikeitusių ir vis tobulinamų procesų registracijos veikloje darbuotojams, dirbantiems transporto priemonių registracijos, o profesinės sąjungos pirmininkui priminus nepamiršti, taip pat ir informacinio centro darbuotojams, DKAM 2021 m. už II-ąjį ketvirtį bus skaičiuojamas 1- tas.  

Kalbant apie problemas profesinės sąjungos pirmininkas kėlė darbuotojų motyvacijos skatinimo ir gerinimo priemonių svarbą ir pateikė keletą siūlymų, taip pat akcentavo, kad nors žiniasklaidoje  nuolat komunikuojama apie tai, kaip Lietuvoje kyla vidutinis atlygis, o darbuotojai uždirba daugiau, įmonėje „Regitra“ atlyginimai stagnuoja, anot E.Plokščio, tai yra problema.

red chair in a circle with white chairs

„Nepasitenkinimas skatina darbuotojus ieškotis geresnio darbo ir jeigu nesusirūpinsime dabar , ilgainiui įmonė taip pat susidurs ir su kvalifikuotų darbuotojų stoka. Reikėtų galvoti ir apie tai, kaip tuos žmones išlaikyti“, – susitikime kalbėjo Evaldas Plokštys.

Profesinės sąjungos pirmininkas teigė, jog kaip rodo šiandiena, DKAM nepasiteisinusi sistema, kurią galbūt, pripažinus sau, kad ji nepavyko, reikėtų naikinti.

Ir nors generalinis direktorius sutiko su pastabomis bei teiginiu, jog įrankis nėra geras, atsisakyti jo kol kas neketina.

Dėl darbuotojų atlyginimo, generalinis direktorius sakė, kad jeigu ne karantinas, galbūt ir būtų galima apie tai galvoti, tačiau, deja, to nėra buvę įmonės istorijoje, pirmąjį ketvirtį įmonė dirbo nuostolingai. Visgi apie šią problemą ir galimybę perspektyvoje ją spręsti, pažadėjo pasikalbėti valdyboje.

Generalinis direktorius taip pat informavo, jog jau netrukus visi filialų darbuotojai bus supažindinti su įsakymu dėl filialų darbuotojų vertinimo už 2021 metus (keičiančiu buvusias kvalifikacines kategorijas).

„Kalbėjimasis padeda laiku užčiuopti problemas ir jas spręsti, tad tikimės, kad socialinis dialogas įgaus pagreitį. Gerai nuteikia ir tai, jog darbuotojams, kurie tiesiogiai dirba transporto priemonių registracijos srityje ir klientų aptarnavimo informacinio centro darbuotojams DKAM bus prilyginamas 1. Tikimės, kad naujai transporto priemonių registracijos tvarkai nusistovėjus ir antplūdžiui sumažėjus, turėsime laiko daugiau dėmesio skirti ir kitoms darbuotojų problemoms, nepamiršime ir atlyginimo didėjimo klausimo“, – kalbėjo E.Plokštys.

administrator