Tauragėje viltys socialinį dialogą kurti iš naujo

  • 0 Comments
  • 1258 Views

Praėjusią savaitę Lietuvos policijos profesinės sąjungos (toliau – LPPS) pirmininkė Roma Katinienė buvo susitikusi su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato  LPPS atstovais – tarybos nariu Tadu Mažučiu ir skyriaus pirmininku Andriumi Jančausku.

Susitikime aptarti Tauragės LPPS nariams aktualūs klausimai ir jau keletą metų nutrūkusio bendradarbiavimo su šios apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovybe atkūrimo galimybės. 

Po šio susitikimo kalbinta Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė užsiminė, jog ketina artimiausiu metu susitikti ir su profsąjungos nariais, ir su šios apskrities policijos vadovybe.

„Ne paslaptis, kad jau keli metai socialinis dialogas, kuris anksčiau buvos pakankamai geras, tarp Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovybės ir profesinės sąjungos ne tik nutrūko, bet santykiai, švelniai tariant, buvo įtempti. Tačiau profesinė sąjunga, atsižvelgdama į vadovų iniciatyvą bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas, artimiausiu metu planuoja susitikimą tiek su savo nariais, tiek su Tauragės apskrities policijos vadovybe. Juose bus ieškoma tinkamiausių sprendimų geresniam socialiniam dialogui“, – kalbėjo R.Katinienė.

administrator