Viešojo saugumo tarnyba ketina pertvarkyti struktūrą

  • 0 Comments
  • 469 Views

Vakar Viešojo saugumo tarnyboje vyko susitikimas, kuriame pasitvirtino pasklidusios nuogirdos apie galimus pokyčius įstaigos viduje, t.y. struktūros  pertvarką. Buvo pasiektas susitarimas, kad Viešojo saugumo tarnybos vadovybė pakvies profesinių sąjungų atstovus, aktyvius jų narius ir pristatys, kokius pokyčius ketinama įgyvendinti, kokie numatyti įgyvendinimo tikslai ir terminai ir kokią naudą tarnybai jie sukurs.

Laikinasis Viešojo saugumo vadovas patikino, kad artimiausiu metu surengs susitikimą- pristatymą  profesinių sąjungų nariams ir atstovams, skirs laiko ne tik pristatyti numatomus pokyčius, bet ir atsakyti į rūpimus klausimus. Savo ruožtu profesinės sąjungos svarsto teikti savo pasiūlymus ir pastabas dėl rengiamų pertvarkų Viešojo saugumo tarnyboje.

Pasak Vitalijaus Jagmino, Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininko, tai labai aktualus ir svarbus klausimas, juolab, kad dar iki susitikimo profesines sąjungas pasiekė informacija apie tarp VST darbuotojų kylantį nepasitenkinimą nuogąstavimus dėl galimai vyksiančių pokyčių, kurių metu bus atleidžiami pareigūnai.

Kęstutis Pauliukas, Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas, po susitikimo sakė, jog su Viešojo saugumo tarnybos vadovu pavyko susitarti, jog į Darbo grupę, kuri svarstys pertvarkos įgyvendinimo klausimus, būtų įtrauktas vienas profesinės sąjungos atstovas.

Anot LRITĮPS pirmininko, profesinės sąjungos laukia dar vieno susitikimo ir išsamaus pristatyto profesinių sąjungų bendruomenei.

„Po jo paaiškės ką sumanė tarnyba, kaip spręs problemas, kokių grėsmių iš to gali kilti, kaip pokyčiai paveiks pareigūnus. Bus galimybė tiesioginio pokalbio diskusijos su tarnybos vadovu metu pareigūnams patiems pateikti klausimus ir išsakyti dėl ko nerimauja“, – sakė K.Pauliukas.

administrator

Leave A Comment