Per savaitę 5 nauji COVID-19 atvejai „Regitros“ darbuotojams

  • 0 Comments
  • 1205 Views

Per savaitę nuo spalio 30 d. iki lapkričio 6 d. koronavirusas nustatytas 5 „Regitros“ darbuotojams. Trys atvejai fiksuoti Kaune ir po vieną Klaipėdoje bei Prienuose. Darbuotojai pajutę ligos simptomus iš karto nebeatvyko į darbą ir atliko COVID-19 testus. Taip pat šiuo metu įmonėje jau fiksuota 11 darbuotojų pasveikimo nuo šios infekcijos atvejų.

Klaipėdoje ir Prienuose – tai pirmieji kartai, kuomet koronavirusas buvo diagnozuotas šių miestų darbuotojams. Klaipėdoje darbuotojas paskutinį kartą darbe lankėsi spalio 31 d., o teigiamas testo rezultatas gautas lapkričio 4 d. Tuo metu darbuotojas Prienuose darbo vietoje buvo iki spalio 31 d., jam koronavirusas nustatytas lapkričio 5 d.

Kalbant apie Kauną, čia du atvejai fiksuoti Raudondvario pl. 234B esančiame padalinyje. Darbuotojų paskutinės darbo dienos buvo spalio 24 d. ir 28 d., o testo atsakymai atėjo lapkričio 1 d. ir 2 d. Dar vienas atvejis Kaune fiksuotas V. Krėvės pr. 120 padalinio darbuotojui, kuris paskutinį kartą darbe lankėsi spalio 29 d., o COVID-19 infekcija patvirtinta lapkričio 2 d.

Pastebėtina, kad dėl šių atvejų paslaugų teikimas Kaune ir Klaipėdoje išlieka nepakitęs. Tuo metu Prienų grupės veikla šiuo metu laikinai sustabdyta, todėl klientai reikiamas paslaugas kviečiami atlikti tiesiog internetu.


„Kasdien ieškome sprendimų, kurie leistų tiek mūsų darbuotojams jaustis apsaugotais, tiek kad klientams paslaugos būtų suteiktos. Situacija reikalauja lankstumo bei susitelkimo“, – teigia „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis.

Pusė susirgusių darbuotojų jau pasveiko ir sugrįžo į darbą

Šiuo metu įmonė imasi visų būtinų ir papildomų apsaugos priemonių, siekiant užtikrinti tiek darbuotojų, tiek klientų saugumą. Visi darbuotojai yra aprūpinti dezinfekcinėmis ir apsaugos priemonėmis. Atvykę į darbo vietą darbuotojai matuojasi savo kūno temperatūrą ir atidžiai stebi sveikatą. Klientų aptarnavimo erdvėse ribojami klientų srautai, reguliariai vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos bei dažnai liečiami paviršiai, o egzaminų automobiliuose įrengtos specialios pertvaros.

„Vilniuje ir Kaune, kur buvo fiksuota daugiausiai susirgimų, šiuo metu, atrodo, situacija stabilizuojasi. Dalis darbuotojų pasveiko ir jau dirba. Tad šiuose miestuose paslaugų teikimas yra beveik sugrįžęs į įprastą ritmą. Na, o kitiems kolegoms linkime kuo greičiau pasveikti“, – sako D. Prevelis.

Per visą pandemijos laikotarpį COVID-19 infekcija iš viso buvo patvirtinta 21 „Regitros“ darbuotojui. Iš jų 11 jau yra pasveikę ir sugrįžę į darbą. Atvejai fiksuoti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Prienuose. Kituose miestuose iki šiol susirgimų nebuvo nustatyta.

„Regitra” informacija

administrator