VSAT darbuotojams ypatingas GYM+ pasiūlymas

  • 0 Comments
  • 1605 Views

Valstybės sienos apsaugos tarnyba,  kreipėsi į Sporto klubą Gym+ dėl nuolaidų VSAT darbuotojams ir štai gavo tokį pasiūlymą, kuris yra gerokai mažesnis nei kitiems klientams:

1 variantas. Neribotas lankymas 24/7, 14 sporto klubų lankymas, nemokama įvadinė treniruotė, pirtys, mitybos planas. Kaina už metinę narystę – 180 Eur (priskaičiuoti mokesčiai už pervedimus ir simbolinė parama Pasieniečių klubui).

2 variantas. Neribotas lankymas 24/7, 14 sporto klubų lankymas, nemokama įvadinė treniruotė, pirtys, mitybos planas, grupinės treniruotės, soliariumas. Kaina už metinę narystę  – 240 Eur (priskaičiuoti mokesčiai už pavedimą ir simbolinė parama Pasieniečių klubui).

 SĄLYGOS:

Sporto klubas Gym+  yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Sumokėti reikia kiekvienam už save visą metinės narystės mokestį vienu pavedimu , arba 180, arba 240 Eur priklausomai nuo pasirinkto varianto.

Norėdami gauti būtent šį įmonėms skirtą pasiūlymą, visą mokėtiną sumą pats darbuotojas turės pervesti Pasieniečių klubui, o klubas perves sporto klubui. Dėl to prie narystės mokesčio prisideda mokestis už pavedimą ir simbolinė parama Pasieniečių klubui (viso po 1,2 Eur nuo asmens).

Įsigytą sporto klubo abonementą bus galima aktyvuoti per 3 mėnesius. Sporto klubas suteikia galimybę ligos atveju, pateikus įrodymą, narystę stabdyti.

Šis pasiūlymas galioja VSAT dirbantiems asmenims, jų šeimos nariams (ne jaunesniems nei 18 metų) arba Pasieniečių klubo nariams.

Gavus visą reikiamą informaciją, Pasieniečių klubui patvirtinus apie galimybę per juos įsigyti reikiamą kiekį abonementų, užsiregistravęs asmuo gaus informaciją iki kada ir kur pervesti nurodytą sumą. To nepadarius iki nurodyto termino, vėliau abonemento už nurodyta kainą įsigyti nebebus galimybės;

VSAT siekia išsiaiškinti poreikį, kiek norinčių sportuoti ir įsigyti abonementą atsirastų ir prašo užsiregistruoti iki š.m. birželio 1 d.

Kaip užsiregistruoti? Užpildykite pridedamą formą ir ją atsiųskite el.p. monika.trakumiene@vsat.vrm.lt  

Pasidalinkite šia žinia su kolegomis, galbūt jie apie tai dar nežino!

administrator

Leave A Comment