Keliaukime! Baltijos kruizas Talinas-Stokholmas-Ryga

 • 0 Comments
 • 1919 Views

Kviečiame keliauti! Pirmoji šiais metais kelionė – Baltijos kruizas (Talinas-Stokholmas-Ryga). Kelionės maršrutas:Vilnius – Kaunas – Panevėžys – Talinas – Stokholmas – Ryga – Panevėžys – Kaunas – Vilnius. 

Kelionės datos: 2024 m. kovo 9 d. – kovo 11 d.

Išvykimas iš Vilniaus kovo 9 d. anksti ryte apie 3 val., grįžimas į Vilnių – kovo 11 d. vėlai vakare apie 23.30 val.

Kelionės kaina profsąjungos nariams ir jų šeimos nariams: 108 Eur.

Registracija vyksta iki 2024 m. vasario 1 d. el.p. vaitipslaisvalaikis@gmail.com ,smulkesnė informacija dėl registracijos tel. 8 600 28919, dėl kelionės – tel. 8 670 97001.

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA (kovo 9 d.). Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Latviją ir Estiją. Atvykstame į Taliną. Trumpa apžvalginė ekskursija po miestąautobusu. Apžvalginės ekskursijos tęsinys pėsčiomis po senamiestį: Tompea pilis, „Ilgojo Hermano“ bokštas, Estijos parlamento pastatas, Aleksandro Nevskio katedra, Domo katedra, apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja“, Niguliste bažnyčia, miesto rotušė, senoji vaistinė, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, Šv. Olafo bažnyčia, „Storosios Margaritos“ bokštas. Vakare išplaukimas iš Talino į Stokholmą kruiziniu keltu. Nakvynė kelto kajutėse.

2 DIENA (kovo 10 d.). Ryte atvykstame į Stokholmą. Miestas pastatytas ant daugybės salų bei pusiasalių, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamas “Šiaurės Venecija”. Istorinis miesto centras yra taip pat saloje. Apžvalginė ekskursija po Švedijos sostinę: Riterių sala su didinga Riddarholmo bažnyčia, Stokholmo įkūrėjo Birgero Jarlo paminklu ir Vrangelio rūmais, kurie laikinai buvo oficiali karališkosios šeimos rezidencija nuo 1697 iki 1754 m., Šv. Dvasios salelė su Švedijos parlamento rūmais; Stokholmo senamiestis (Gamla Stanas), išraižytas siauromis, paslaptingomis gatvelėmis su nedidelėmis aikštėmis, kurias supa daugybė kavinukių, restoranų, galerijų ir suvenyrų parduotuvių; Stokholmo simbolis – didingieji Karalių rūmai (Kungliga slottet), didžiausi pasaulyje vis dar pagal paskirtį naudojami rūmai; Didžioji katedra, kurioje buvo karūnuojami šalies valdovai, Vokiečių bažnyčia, Didžioji aikštė „Stortorget“, siauriausia Stokholmo gatvelė ir kiti objektai. Vakare išplaukimas iš Stokholmo į Taliną kruiziniu keltu. Vėliau, esant galimybei, aplankysime “Vaza” muziejų, kuriame eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas XVII a. karališkasis karo laivas (jūros dugne išgulėjęs 333 metus). Vakare išplaukimas iš Stokholmo į Taliną kruiziniu keltu. Nakvynė kelto kajutėse.

3 DIENA (kovo 11 d.). Ryte atplaukiame į Taliną. Kelionė per Estiją, Latviją. Atvykstame į Rygą. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: Rygos  gynybiniai įtvirtinimai, “Trijų brolių” namai, Domo katedra, Švedų vartai, Mažosios ir Didžiosios Gildijos pastatai, namas “su katinu”, Livu aikštė, Šv. Petro bažnyčia. Laisvas laikas. Kelionė per Latviją. Vėlai vakare (apie 23.30 val.) grįžimas į Vilnių.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė turistinės klasės autobusu;
 • plaukimas kruiziniu laivu Talinas-Stokholmas-Talinas;
 • uosto, kuro ir emisijos mokesčiai;
 • dvi nakvynės B klasės keturvietėse kelto kajutėse su dušu ir WC;
 • kelionės vadovo, gido paslaugos;
 • ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • medicininių išlaidų draudimas kelionės laikotarpiui;
 • bilietai į Vazą muziejų – apie 19 Eur; asmenims iki 18 metų – nemokamai.

PAPILDOMI KELTO KAJUČIŲ PASIRINKIMO VARIANTAI (jeigu netenkina standartinis variantas):

Standartiškai yra rezervuotos B klasės keturvietės kajutės (be lango), už kurias mokėti papildomai nereikia, tačiau Jūsų patogumui galite pasirinkti kelto kajutės tipą, kurį reikia žinoti iš anksto jau rezervuojant kelionę. Galimi pasirinkimai:

 • B klasės trivietė kajutė (+9 EUR asmeniui);
 • B klasės dvivietė kajutė (+25 EUR asmeniui).

PAPILDOMAI GALIMA IŠ ANKSTO UŽSAKYTI MAITINIMĄ (KELTE):

Pusryčiai (švediškas stalas):

Suaugusiems – 19 EUR asmeniui;

Jaunimui iki 18 m. amžiaus – 14 EUR asmeniui;

Vaikams iki 12 m. amžiaus  –  9 EUR asmeniui;

Vaikams iki 6 m. amžiaus – 7 EUR asmeniui.

Vakarienė (švediškas stalas):

Suaugusiems – 39,50 EUR asmeniui;

Jaunimui iki 18 m. amžiaus –  29,25 EUR asmeniui;

Vaikams iki 12 m. amžiaus  –  19 EUR asmeniui;

Vaikams iki 6 m. amžiaus – 15 EUR asmeniui.

Pastaba. Vakarienė gali būti užsakyta tik esant galimybei ją užsakyti.

Keliautojas pats atsako už galiojančių saugumo reikalavimų laikymąsi. Keliautojas pats turės įsigyti medicininių išlaidų draudimą kelionės laikotarpiui.

administrator

Leave A Comment