Nauja Regitra kovos su COVID-19 taktika – tyla

  • 0 Comments
  • 1265 Views

Sekmadienį Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (toliau – NVSC) informavo, jog Covid -19 nustatyta „Regitra“ darbuotojui Vilniuje. Su protrūkiu „Regitroje“ siejamas ir dar vienas antrinis atvejis.

Tačiau darbuotojų nuostabai, apie pastarąjį atvejį vadovybė neužsiminė ir kažkokių matomų priemonių nesiėmė.

„Tai kelia susirūpinimą. Įtampos ir nerimo būtų mažiau, jeigu vadovybė identifikuotų, kokiame filiale dirbo  koronavirusoinfekcija užsikrėtęs darbuotojas, kokių priemonių imtasi, kiek darbuotojų dėl grėsmes užsikrėsti dirba nuotoliniu būdų, kiek saviizoliacijoje, o jeigu tokios priemonės nebuvo taikytos, atsakytų kodėl,“ – situaciją aiškino „Regitra“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Evaldas Plokštys.

Tačiau „Regitra“ vadovybė iki šiol apie pastarąjį koronavirusine infekcija užsikrėtusį darbuotoją nepranešė, kaip ir apie tai, kokių priemonių imtasi infekcijos plitimui suvaldyti.

Primename, kad, kaip informavo NVSC, Lietuvoje iš viso patvirtinti 7726 COVID-19 atvejai, serga  4468 žmonės.

NVSC rekomenduoja ir ragina žmones „laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apsaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir pan.“

PAPILDYTA.

Gerokai pavėlavusi, netrukus po to, kai buvo paskelbta ši informacija, baigiantis darbo dienai, apie 16.50 val. „Regitra” darbuotojus pagaliau pasiekė išsamesnė vadovybės žinutė apie koronaviruso atvejus įmonėje bei priemones, kokių imtasi.

administrator