Naujas Alytaus pataisos namų vadovas  pažadėjo gerinti darbuotojų sąlygas

  • 0 Comments
  • 250 Views

Š.m. sausio viduryje vadovauti Alytaus pataisos namams paskirtas Genadijus Lepiochinas, jau po savaitės skyrė laiko prisistatyti ir pasikalbėti su kolektyvu.

Kalbėdamas apie prioritetinius planus,  Alytaus pataisos namų direktorius akcentavo, jog vienas svarbiausių darbų – gerinti darbuotojų ir pareigūnų darbo sąlygas. G.Lepiochinas pasidžiaugė, kad tai bus įmanoma, nes Alytaus pataisos namų biudžetas 2019 metais didesnis nei praėjusiais, vien darbo užmokesčio „eilutėje“  –  apie 1mln.600 tūkst.eur. Ši suma skirta pareigūnų darbo užmokesčiui, priedams už laipsnius, stažą bei nesumokėto darbo užmokesčio įsiskolinimui už 2018 metų gruodį padengti. Jis taip pat  kolektyvui pažadėjo, kad nei vienas euras, skirtas darbo užmokesčiui, nenukris į kitą biudžeto „eilutę“.

Kalbėdamas apie profesines sąjungas, įstaigos vadovas sakė: „Su profesinėmis sąjungomis aš noriu vesti socialinį dialogą, o ne kariauti“. O kolektyvui palinkėjo labiau bendrauti tarpusavyje, keistis informacija. Skyrių vadovus taip pat paragino dalintis ir greičiau skleisti aktualią informaciją pareigūnams ir darbuotojams, primindamas, kad anksčiau vyravusi praktika, kai įstaigoje buvo informacijos vakuumas, netoleruotina.

 

administrator