Perveskite profsąjungai 0,6 proc. paramą ir gyvybės draudimo metinę įmoką Jums kompensuosime

  • 0 Comments
  • 1127 Views

Lietuvos policijos profesinė sąjunga  padovanos  PZU Gyvybės draudimą kiekvienam nariui, kuris, deklaruodamas pajamas, skirs 0,6 proc. paramą šiai profesinei sąjungai

Rounded Rectangle: PZU gyvybės draudimas suteikia plačią draudimo apsaugą, o pinigai mokami ne tik nelaimės, bet ir  tėvų ar sutuoktinio tėvų mirties atvejais bei susirgus kritine liga.

 Jeigu pamiršote 0,6 proc. paramą skirti Lietuvos policijos profesinei sąjungai, dar galite tai padaryti, užpildydami formą FRO512 versija 04.  Formos pildymo pavyzdys čia.

Išsamus gidas čia.

Vadovaudamiesi pavyzdžiu ir gidu, formą užpildysite be vargo.

Jeigu jau skyrėte 0,6 proc. nuo GPM Lietuvos policijos profesinei sąjungai, dėl PZU gyvybės draudimo sutarties sudarymo kreipkitės į Lietuvos policijos profesinės sąjungos administratorę

Raimonda Bakutytė, tel. 860330376,

el.p. profesinesajunga.lpps@gmail.com

Ji suteiks detalesnę informaciją apie šį draudimą ir padės sutvarkyti formalumus.

Už gyvybės draudimą sumokėtą visą vienerių metų draudimo įmoką – 18,60 Eur – Jums kompensuos Lietuvos policijos profesinė sąjunga.

Išsaugokite arba atsispausdinkite deklaracijos išrašą, kuris patvirtintų, jog, deklaruodami pajamas,  0,6 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio paramą skyrėte Lietuvos policijos profesinei sąjungai.

MUMS  SVARBU,  KAD RŪPINDAMIESI  KITŲ  SAUGUMU, BŪTUMĖTE  APSAUGOTI  IR  JŪS!

rsz_lpps_logosufonu-01_2.jpg
administrator